ZUNO banka, ta, která se neohlíží zpátky

Potřebujete půjčit peníze a máte obavy, že vám v bance nevyhoví? A zkusili jste už ZUNO banku? Sjednání půjčky se tady řídí poněkud méně tvrdými pravidly než u konkurence a také finanční podmínky jsou více než zajímavé. Žádné absurdní poplatky, účet zdarma – a přitom si můžete půjčit absolutně na cokoliv.


ZUNO banka nabízí moderní bankovnictví 21. století

ZUNO banka se hrdě honosí přídomkem moderní banka, proto vás nebude nutit chodit do kamenné pobočky, stát frontu u přepážky a dohadovat se s úředníky. Půjčku si zde můžete pohodlně zařídit online. Žádné zdržování, žádné průtahy, žádná zbytečná administrativa, a to všechno zadarmo. Vyplnění online žádosti včetně nahrání všech požadovaných dokumentů vám nezabere více než 8 minut vašeho času.

Pokud doposud nejste klientem banky, což je pro vyřízení půjčky podmínkou, přidejte 3 minuty na zřízení běžného účtu, který je opět zcela zdarma.

Komu ZUNO banka půjčí?

Abyste půjčku od ZUNO banky získali, musíte splnit několik základních podmínek. ZUNO půjčka je určena pro osoby starší 18 let, které jsou zaměstnány, nebo pro OSVČ, které již dosáhly 21 let věku. Samozřejmě, chcete-li si půjčit, musíte být způsobilí k právním úkonům. Navíc si musíte u banky zřídit rovněž běžný účet.

Přečtěte si:  Bankovní vs. nebankovní půjčky: víte, kdy se vám mohou hodit?

Výhody půjčky od ZUNO

V ZUNO bance vám při splnění jejich jednoduchých podmínek půjčí od 7 500 do 500 000 korun, které můžete splácet 6 až 72 měsíců, přičemž úroková sazba začíná již na 6,9% měsíčně.

Půjčka je poskytována bez ručitele i bez zprostředkovatelů, je bezúčelová a, jak je již výše uvedeno, zcela zdarma. Žádné poplatky za poskytnutí, vedení ani běžný účet. Po schválení žádosti a podpisu smlouvy, který lze vyřídit formou sms, očekávejte své peníze na účtu v průměru za 5 dní. Banka se však snaží své služby urychlit a často je můžete mít již v řádu hodin. Zkusíte se připojit k jejím klientům i vy?

ZUNO banka, ta, která se neohlíží zpátky
PublicDomainPictures / Pixabay