Nastartujte své podnikání s Acema Credit

Nastartujte své podnikání s Acema Credit
geralt / Pixabay


Již více než 13 let působí v České republice společnost Acema Credit. Za tu dobu si vydobyla jedno z předních míst mezi poskytovateli nebankovních úvěrů. A zcela právem. Soustředí se na půjčky vyšších částek, které jsou určeny jak fyzickým osobám – půjčky bez udání účelu či na rekonstrukci – tak podnikatelům. Právě pro ně je speciálně určen podnikatelský úvěr.

Proč půjčku od Acema Credit

Potřebujete kapitál pro rozjezd vašeho podnikání? Chcete expandovat? Rozvíjet firmu? Potřebujete konsolidovat stávající úvěry? Pak je pro vás Acema Credit ten pravý partner. Nezajímá se o vaše daňová přiznání ani podnikatelskou historii. Neplatíte předem žádné poplatky, ve vybraných lokalitách provede i ocenění vaší nemovitosti zdarma. Předběžně váš úvěr schválí do několika minut, smlouva může být připravena k podpisu do 14 dnů. V případě konsolidace za vás vyplatí všechny stávající závazky. Zálohu v hotovosti přitom můžete obdržet ihned po podpisu smlouvy.

Čtěte také … o možnosti konsolidace půjček s Acema Credit psali jsme pře nekolika týdny

Parametry produktu

Podnikatelský úvěr se poskytuje oproti ručení nemovitostí, a to ve výši 300 000 – 30 000 000 korun. Úroková sazba činí 11,54% ročně, splatnost si můžete zvolit mezi 1 – 10 lety. Mimořádné splátky jsou možné bez finančních sankcí. Zvláště vhodný je tento úvěr pro ty, kdo potřebují získat volné finanční prostředky a nechtějí dokládat účel půjčky.

Přečtěte si:  Jak na bezpečné půjčky?

Jako všechny produkty od společnosti Acema Credit, která má sídlo zde, je i Podnikatelský úvěr poskytován bez nahlížení do registru a není potřeba předkládat daňové přiznání. Doložíte-li však podnikatelský záměr či daňové přiznání, získáte zvýhodněné podmínky!