BB půjčka pro zaměstnané

Nikdo se nebude ptát, na co peníze potřebujete, prostě si je můžete půjčit, máte-li je z čeho splácet. BB Finance Czech trvá jen na zřízení zákaznického účtu, což samozřejmě můžete snadno vyřídit online, a pak už stačí vyplnit stejným způsobem žádost a v klidu můžete zapomenout na všechny své finanční starosti.


BB půjčka pro zaměstnané
Nemo / Pixabay

Podmínky pro poskytnutí půjčky

BB půjčka pro zaměstnané je velice flexibilní, půjčit si můžete 1 000 až 45 000 korun, které pak musíte splatit nejdéle za 12 měsíců. Vyřízení je přitom velice rychlé a samozřejmě online. Abyste mohli o půjčku požádat a doufat přitom v kladné vyřízení, musíte však splnit několik podmínek. První z nich je minimální věk 21 let a dále české občanství.

Společnost BB také vyžaduje bezdlužnost vůči jiným finančním společnostem a bankám, stálý příjem a vlastní bankovní účet, na který budou schválené finanční prostředky převedeny, protože půjčka je poskytována zásadně bezhotovostně. Peníze se v případě schválení vaší žádosti společnost zaručuje převést nejpozději třetí den poté. BB půjčka pro zaměstnané nepotřebujete ručitele ani jinou formu zajištění.

O všech případných poplatcích jste informováni vždy předem, před podpisem smlouvy, proto zde na vás nečekají žádná nepříjemná překvapení.

BB půjčka pro zaměstnané a její splátnost

Doba splatnosti BB půjčky se stanovuje předem podle její výše. U částek do 12 000 korun ve dnech, a to 7, 14, 30, 60 nebo až 90 dnů, u částek, které přesahují 12 000 korun, se doba splatnosti pohybuje v řádech měsíců, a to od jednoho měsíce do jednoho roku, přičemž splatnost půjčky lze v případě potřeby prodloužit, vždy však maximálně o 30 dní.


Přečtěte si:  Konsolidace půjček Acema Credit