Jaké produkty na vás čekají u mBank?

Slyšeli jste pouze to jméno, ale stále ještě nevíte, co vlastně tato bankovní společnost nabízí? Tak to pojďme hned napravit a podívat se na nabídku finančních produktů mBank. Zaměříme se zejména na půjčkové a úvěrové produkty, které jsou u mBank naprosto nejoblíbenější.


Nejlevnější půjčka na trhu

V prvé řadě se jedná o klasickou půjčku, která ovšem tak klasická není. Je totiž nejlevnější na trhu. Tedy to alespoň mBank slibuje. Když se však podíváte na garantovaný úrok této půjčky, který činí 9,9%, rozhodně se tento produkt mezi nejlevnější řadí. Půjčit si můžete od deseti do pěti set tisíc korun na dobu od jednoho až sedmi let. Pokud si navíc budete chtít sjednat tento úvěr online, budete mít k dispozici online kalkulačku, která vám okamžitě a velice přehledně vypočítá výši měsíční splátky, celkovou částku, kterou mBank vrátíte a navíc i poplatek za poskytnutí půjčky, který je však v každém případě nulový.

Další produkty – mKreditka a mRezerva

Jedná se prakticky o totéž – vlastníte platební kartu, kterou můžete platit klidně i do mínusových hodnot. Své počínání ale musíte následně napravit. U mRezervy se jedná o okamžité splacení, jakmile máte na účtu určitou částku. U kreditky se pak jedná i o několik dnů, během kterých musíte půjčenou částku vrátit. Ovšem pouze 54 dnů máte k dispozici bezúročné období.

Přečtěte si:  Půjčky zdarma

Peníze na bydlení

Jako poslední poskytuje mBank spoustu produktů na bydlení. Jedná se například i mHypotéku Light nebo o mHypotéku na výstavbu. Hlavním účelem je zde rozhodně vylepšení vaší životní situace. Takže si stačí pouze vybrat!