Na pobyt v lázních rychle a jednoduše!

Jakákoliv dovolená, pobyt na horách nebo léčebné procedury v lázních nejsou nikdy nejlevnější záležitostí. Když navíc otáčíte každou korunu, nemůžete si dovolit vyhazovat právě za tento luxus, který rozhodně jakýkoliv pobyt představuje. Jenže co když skutečně nějakou dovolenou potřebujete? Co když máte přímo od doktora doporučený pobyt v lázních? Co když prostě kvůli něčemu takovému budete muset sáhnout hlouběji do peněženky?


Pomůže vám Česká spořitelna

V takových chvílích přichází na řadu Česká spořitelna se svým Spotřebitelským úvěrem. Ten totiž poskytuje naprosto všem půjčku, a to na nejrůznější účely, mezi které spadají právě i výše zmíněné dovolené, pobyty na horách či léčebné procedury v lázních. Můžete se tedy naprosto bez obav na Českou spořitelnu obrátit a nechat si třeba i celou dovolenou proplatit.

Od 100 000 Kč až na 10 let

Česká spořitelna vám prakticky ihned poskytne úvěr na 100 000 Kč, který můžete splácet po dobu až deseti let. Máte tak dostatek prostředků na nádhernou dovolenou i času na následné splácení! Navíc nemusíte být nijak zajištěni, abyste k získání tohoto úvěru dostali povolení.

Přečtěte si:  Finská půjčka – zažádejte si o ni online nebo přes SMS

Co byste měli ještě vědět o Spotřebitelském úvěru?

V neposlední řadě také obdržíte pevnou úrokovou sazbu, výpisy z úvěrového účtu zdarma, možnost připojištění proti neschopnosti splácet, možnost jednorázového nebo i postupného čerpání, což se hodí zejména těm, kteří plánují více výdajů během jednoho krátkého období a v neposlední řadě taktéž možnost nechat zaslat sjednanou částku prodejcům, u kterých nakoupíte. Sami tedy ani nemusíte v obchodech platit! Spotřebitelský úvěr od České spořitelny je tedy věrným spojencem všech, co potřebují v nejbližších dnech pořádně nakoupit nebo zaplatit větší položky.