Získejte půjčky do 15000 bez registru

Získejte půjčky do 15000 bez registru
PublicDomainPictures / Pixabay

Potřebujete urychleně několik tisíc korun a rozhodně nechcete otravovat příbuzné ani známé? Půjčky jsou dnes velmi rychle vyřízené a například u nebankovních společností nepotřebujete nic víc než si podat žádost online a mít osobní doklady. Jeden den si o peníze zažádáte a druhý den je máte na bankovním účtě – to je běžná praxe.


Samozřejmě i schválení půjčky menšího obnosu může mít jisté problémy. Půjčky do 15000 u bank vyžadují dodání ručitele a nahlíží se do bankovních registrů, jestli máte vše v pořádku splácené. Jestliže žádáte o nebankovní půjčku, můžete mít jistotu, že zkoumání seznamu dlužníků se nekoná. Dále nepotřebujete shánět ručitele a ani potvrzení o vašem příjmu. ano, chápete dobře, že si o půjčku může zažádat i nezaměstnaný, žena na mateřské dovolené, plnoletý student nebo důchodce.

Předem si však uvědomte, jestli si můžete dovolit pravidelné splácení dohodnutých částek. Pakliže nebudete plnit splátkový kalendář, exekuce na sebe nenechá dlouho čekat. Může být provedena na majetek i na plat a důchod. Exekuce není nic příjemného a lepší se jí hned vyvarovat. Proti exekuci se samozřejmě můžete bránit zákonnými postupy. Vaší možností je podat návrh na zastavení exekuce. V roli dlužníka máte k zastavení výkonu soudního rozhodnutí 15 dní od doručení exekučního příkazu. Návrh podáváte exekutorovi, ale v případě jeho nevyhovění musí záležitost až k příslušnému soudu, kde se bude rozhodovat o zastavení nebo provádění exekuce.

Přečtěte si:  Dostupnější půjčky jsou symbolem dnešní doby

Exekuční příkaz může být zamítnut z několika důvodů. Jedním z nich je zaplacení veškeré pohledávky. K další možnosti patří zastavení z důvodu nemajetnosti dlužníka s tím, že by se ziskem nepokryly ani soudní a exekuční výlohy.