Zástavy majetku – zastavte své cennosti, nebo i automobil

V dnešní době není nic zvláštního, pokud se dostaneme do finančních problémů. Pokud k tomu dojde, máme hned několik problémů, jak vše vyřešit. Mnoho lidí, které se do podobných problémů dostaly také, využili možnost zástavy majetku. Díky tomu tak získali rychle potřebnou finanční hotovost, díky které mohli své problémy s penězi rychle vyřešit. Právě zástavy jsou v dnešní době mnohem výhodnější a dostupnější než půjčky.


Například zastavárna Praha se pyšní nejenom tím, že vykupuje celou řadu věcí, ale také nabízí maximální možné ceny, které jsou samozřejmě vypláceny ihned a v hotovosti. Maximální zástavní cenu vám dokonce garantuje. Máte-li tedy šperky, zlato, diamanty nebo jiné cennosti, zastavárna je tou pravou volbou, kde je můžete proměnit za peníze a po uplynutí doby zástavy si je opět vykoupit zpět.

Často jsou však takoví lidí, kteří potřebují částku mnohem vyšší, než je hodnota jejich cenností. Pro ně je jako stvořená možnost zástavy automobilů. I zde probíhá vše rychle a pohodlně. Nejdříve dojde k ověření původu vozu a následně ke stanovení ceny. U zástavy aut se posuzuje hlavně jeho technický stav a také rok výroby. Poté již nezbývá, než předložit všechny potřebné dokumenty o vašem autě, dojde k sepsání smlouvy a vy odcházíte s hotovostí. Jsou však i situace, kdy můžete potřebovat ještě více, než je hodnota vašeho auta. Tento problém mohou vyřešit zástavy nemovitostí, které zastavárna Praha také nabízí.

Přečtěte si:  Na co se připravit při žádosti o bankovní půjčku?

I zde platí naprosto stejné podmínky, kdy je nutné doložit všechny potřebné informace k bytu, především potom to, že byt nebo dům je skutečně váš vlastní. Dále se posoudí jeho hodnota a vám je vyplacena částka, která se na základě jeho ocenění určí. Samozřejmě čím větší hodnotu má, tím více za něho v případě zástavy můžete získat.

zástavy majetku
keem1201 / Pixabay