Nebankovní půjčky online jsou stále populárnější

Trh s nebankovními online půjčkami každým rokem roste a s veškerou pravděpodobností tomu tak bude i v dalších letech. Jednou z pozitivních příčin tohoto trendu je bezpochyby fakt, že nebankovní společnosti začínají nabízet půjčky za podmínek, jež jsou srovnatelné s půjčkami v bance. Nebo mnohdy i lepší.

Nebude to však příčina jediná. Nebankovní půjčky online mají řadu předností, které banky zkrátka v drtivé většině nejsou schopny nabízet. Tou hlavní je rychlost – pokud jste v naléhavé tísni, vyhnete se zdlouhavému prověřování svých příjmů a schopnosti úvěr splácet. Obvykle také nemusíte shánět ručitele, a komplikovat si tak vztahy v rodině či s přáteli. Půjčka přes internet se dá zkrátka zařídit během pár kliknutí.

Jak ovšem najít tu nejlepší nebankovní půjčku? Nabídka je bohatá a porovnávání jednotlivých úvěrů může zabrat klidně dva večery.  První důležitá věc je solidnost úvěrové společnosti. Tu lze ověřit na některém spotřebitelském diskusním fóru, leccos však prozradí i webové stránky. Je dobré si uvědomit, že webové stránky nahrazují pracovníka za přepážkou, tudíž i na nich by měl člověk získat všechny potřebné informace – např. adresu sídla společnosti, její všeobecné obchodní podmínky, sazebník poplatků a samozřejmě úrokovou sazbu, RPSN a celkovou cenu úvěru. Nezapomeňte také prověřit, zda je úroková sazba fixovaná.

Přečtěte si:  Když potřebujete půjčit - půjčka na auto

Chcete-li si ušetřit čas, pak vám z nebankovních půjček online můžeme doporučit Hypopůjčku. Hypopůjčka je neúčelový úvěr s nízkou úrokovou sazbou a RPSN. Výši splátky si můžete sami nastavit na její úvěrové kalkulačce, přičemž za pozornost stojí, že doba splatnosti činí až 20 let.  Žádost o půjčku vám nezabere víc než pár minut a již během 24 hodin se dozvíte, zda vám byl úvěr předběžně schválen. Peníze obdržíte na účet do 14 dnů od podpisu smlouvy. Společnost TGI Money a. s., která Hypopůjčku poskytuje, je přitom známa svým vstřícným přístupem a transparentními podmínkami.

stevepb / Pixabay