Úvěry ze zástavou nemovitostí

Úvěr se zástavou nemovitosti – Day to Day

Ostravská společnost Day to Day nabízí celou řadu úvěrových produktů, které mají jedno společné. Vždy jsou určeny lidem v nouzi nejvyšší, kteří již nemají mnoho jiných možností, nebo vůbec žádné, jak získat peníze a zachránit svůj život před úplným rozvratem. Můžete-li nabídnout úvěr se zástavou nemovitosti a  vaše možnosti přijít k penězům dramaticky stoupají.

Podmínky získání úvěru

Jestliže dáváte do zástavy svou nemovitost, není již požadováno další zajištění. Půjčka vám bude poskytnuta bez prokazování příjmů, bez ručitele i bez vědomí druhého z manželů. Není zde žádné věkové omezení a žadatelé se neprověřují v registrech dlužníků. Naopak, společnost počítá s tím, že zde záznam existuje.

Úvěr se zástavou nemovitosti je poskytován bez vstupních poplatků a k zajištění lze využít se souhlasem majitele i nemovitost třetí osoby. Úvěr lze žádat i v případě, že vlastníte pouze podíl v konkrétní nemovitosti. Doložit je nutné pouze občanský průkaz a kupní nebo darovací smlouvu k nemovitosti. Výpis z katastru si poskytovatel zajišťuje sám.

Parametry úvěru se zástavou nemovitosti

Dle hodnoty zastavované nemovitosti si lze půjčit 30 000 – 500 000 korun na dobu 5 až 20 let. Tento údaj je však pouze orientační, individuálně si lze splatnost nastavit dle dohody s poskytovatelem. Peníze žadatel obdrží do 24 hodin po podpisu úvěrové smlouvy na ruku nebo na bankovní účet dle vlastního rozhodnutí.

Víte, že … o úvěrech ručerných nemovitostí vyšel článek pře několika týdny.

Výhody úvěru od Day to Day

Úvěr od společnosti získáte velice rychle, peníze si můžete nechat vyplatit na ruku, není potřeba dokládat svůj příjem a nevadí negativní záznam v registru dlužníků. Nejvýznamnější výhodou je ovšem fakt, že na rozdíl od řady jiných nebankovních poskytovatelů Day to Day uvalí na nemovitost skutečně pouze zástavní právo, jejím vlastníkem zůstává po celou dobu splácení fakticky dlužník.

Přečtěte si:  Půjčka do pár tisíc? Víme, kde vám ji poskytnou zcela zdarma
Úvěr se zástavou nemovitosti
193584 / Pixabay