Konsolidace půjček vyřeší vaše problémy

Optimální půjčka nabízí možnost konsolidace od Komerční banky

Ne vždy člověk správně odhadne své vlastní možnosti, občas se stávají nečekané události a to, co dříve vypadalo snadné, se náhle mění v nepřekonatelný problém. Stalo-li se vám něco podobného s financemi, přecenili jste své síly a nyní potřebujete splácet více, než si můžete dovolit, je produktem pro vás konsolidace. Zkuste tu formou Optimální půjčky od Komerční banky.

Charakteristika Optimální půjčky

Optimální půjčka je určena výhradně pro konsolidaci již stávajících závazků, které však nesmí být po splatnosti. Poskytuje se ve výši 30 000 až 2 500 000 korun, a to bez zajištění. Maximální délka splatnosti úvěru je přitom 10 let. Požádat o ni může každý, kdo je občanem České republiky, případně cizincem s trvalým pobytem na jejím území. Určena je rovněž občanům členských zemí EU s povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu v ČR.

Co budete potřebovat

Máte-li o Optimální půjčku zájem, musíte bance předložit dva doklady totožnosti, potvrzení o výši svého příjmu nebo daňové přiznání a kompletní úvěrovou dokumentaci ke všem závazkům, které chcete touto formou konsolidovat.

Přečtěte si:  Dejte si pozor na exekuce

Výhody Optimální půjčky

Optimální půjčka sníží sumu vašich měsíčních splátek a výrazně ušetříte na poplatcích u vašich současných úvěrů. Půjčit si přitom můžete až 2 500 000 korun zcela bez zajištění na období až 10 let, vše vyřídíte bez vstupních poplatků a půjčka má velice atraktivní úrokovou sazbu.

O konsolidaci půjček psali i na těchto stránkách:

Do konsolidace lze přitom zahrnout i kreditní karty a povolené debety, tzv. kontokorenty. Lze požádat i o vyšší než nutně potřebnou částku a tyto peníze použít na jakékoliv nepodnikatelské účely.