půjčky se zástavou nemovitosti

HFS – půjčky se zástavou nemovitosti

U HFS si můžete za zástavu své nemovitosti nejen půjčit hotové peníze, ale rovněž půjčkou zde vyřešit hrozící exekuci či zkonsolidovat stávající, méně výhodné dluhy. Jak na to? V prvé řadě je zapotřebí online nebo s pomocí telefonního operátora vyplnit dotazník, který obsahuje základní informace nutné k posouzení vaší žádosti o půjčku. Každá takováto žádost je posuzována individuálně a vy se do 30 minut od jejího zadání dozvíte, zda splňujete podmínky pro poskytnutí půjčky se zástavou nemovitosti. Pokud ano, sdělí vám operátor, kam a kdy se máte dostavit pro zařízení dalších nutných kroků.

půjčky se zástavou nemovitosti
epicantus / Pixabay

Základní parametry půjčky se zástavou nemovitosti

Půjčka může být poskytnuta občanům České republiky starším 18 let, kteří jsou způsobilí k právním úkonům. Podmínkou je také fakt, že nemovitost nabízená zástavou je v jejich osobním vlastnictví. Půjčka se poskytuje ve výši 600 000 – 2 000 000 korun a splácí se měsíčně, přičemž minimální výše splátky je stanovena na 2 200 korun. Splatnost si lze nastavit od 3 do 60 měsíců. Dle výše půjčky a dohodnuté doby splatnosti se vypočítává i úročení a RPSN.

Přečtěte si:  Získejte půjčky do 15000 bez registru

Poplatky

U půjček u HFS se neplatí žádné poplatky předem, existující poplatky jsou účtovány až v případě poskytnutí půjčky, kdy je zapotřebí uhradit poplatky za sepsání smluv, notářského zápisu, vyřízení půjčky, zajištění právního servisu, obhlídky a případného oddlužení nemovitosti a v případě potřeby i poplatky za jednání s exekutorem, jedná-li se o oddlužení či vyplacení exekuce. Výše poplatků se vždy individuálně stanovuje dle výše půjčky a rozsahu potřebných úkonů.