Krátkodobá andělská půjčka

Krátkodobá Andělská půjčka

Netopíte se v žádných dlouhodobých finančních problémech, nemáte potíže se splácením, nehrozí vám exekuce, nejste v insolvenci? Prostě jste jenom náhodou nevyšli před výplatou, protože vaše náklady na život byly neočekávaně vysoké? V takovémto případě může vaše probůémy vyřešit Krátkodobá Andělská půjčka.


Základní parametry půjčky

Andělská půjčka je poskytována ve výši 1 000 až 10 000 korun všem občanům České republiky starším 18 a mladším 70 let, kteří nemají záznam v registru dlužníků a nejsou v insolvenci. Podmínkou je také adresa trvalého bydliště, která není shodná s adresou kteréhokoliv obecního úřadu.

Žádost o půjčku lze podat jednoduše online a bude posouzena do 30 minut, přičemž již za dalších 15 minut můžete mít peníze na svém účtu. Dáváte přednost výplatě formou poštovní poukázky nebo v hotovosti? I to je samozřejmě možné. Půjčka je splatná jednorázově za 7 až 30 dnů.

Poplatky

Krátkodobá Andělská půjčka se poskytuje bezúročně, hradí se pouze poplatek za její poskytnutí, a to ve výši 70 Kč týdně z každé půjčené tisícikoruny. Poplatek se samozřejmě neplatí předem, splatný je až při splatnosti celé půjčky.

Přečtěte si:  BB půjčka pro zaměstnané

Výhody Andělské půjčky

Splňujete-li základní podmínky, můžete s Andělskou půjčkou rychle a bez zbytečného papírování vyřešit náhlý nedostatek financí. Nemusíte přitom nikomu vysvětlovat, k čemu peníze potřebujete, poskytovat zástavu nebo shánět ručitele. Půjčka je přitom určena nejen zaměstnancům, ale i OSVČ, brigádníkům, maminkám na mateřské, důchodcům – zkrátka všem, kdo mají jakýkoliv, byť nízký, příjem. Vše vyřídíte jednoduše a na své peníze nemusíte čekat.

Krátkodobá andělská půjčka
Hans / Pixabay