Rychlá půjčka do 5 000 korun


Rychlá půjčka do 5 000 korun
Hans / Pixabay

Rozbila se vám pračka? Někdo z rodiny má narozeniny a vy jste zapomněli? Nebo vám chybí peníze na dovolenou? Auto přestalo poslouchat? Pak možná právě vy potřebujete půjčit velmi malou částku a půjčka do 5 000 korun vám může zachránit den. Kde si výhodně půjčit tak malou částku a na její půjčce neprodělat?

Půjčka od rodiny nebo přátel

První možností je půjčka do 5 000 korun v rodině. Malé částky nejsou problém v rodině vypůjčit. Jsou i výhodné díky tomu, že neplatíme úroky. Není to však jediná výhoda? I malá půjčka může v rodině vytvořit velké rozbroje a hádky během okamžiku.

Pokud se rozhodnete si půjčit od rodiny nebo přátel, nezapomeňte si dohodnout datum, do kdy přesně má být splátka splacena, nejlépe na papíře a oba podepište. Vyhnete se tak následujícím hádkám.

Půjčky z letáků

Od půjček z letáků dejme raději ruce pryč. Sice na nás volají barevné letáky různých firem, jak právě ony jsou nám schopny výhodně vypůjčit peníze. Nevěřme jim však. Pod lákavými nabídkami se nalézají vysoké úroky a někdy až lichvářské vymáhání peněz v situaci, kdy nejsme schopni splácet. Věnujme se tedy v autobusech spíše čtení novin než vyvěšených barevných letáčků

Přečtěte si:  Peníze ihned od Door Financial

Půjčka od banky

Klasické bankovní půjčky jsou nejbezpečnější volbou vypůjčení peněz. I přes malou částku vypůjčení jsou jistě vhodnou volbou. Navíc si nemusíte pouze zařídit klasickou půjčku. Stačí si vyřídit kontokorent k běžnému účtu, který vám umožní přečerpat váš účet do minusu.

Půjčka od nebankovních společností

Nebankovní společnosti by neměly stát na posledním místě bankovního žebříčku. Zmíněné společnosti nám mohou nabídnout velmi zajímavé nabídky i na tak malé částky – do 5 000 korun. Vyplníte jednoduché formuláře s osobními údaji a bez ručitele i dokázaných měsíčních příjmů máte peníze do jednoho dne bez problému na účtu! Není to lákavé? Dávejme si však i tady pozor, co vyplňujeme nebo podepisujeme v samotné žádosti.