Potřebujete peníze ihned bez ručitele?

Potřebujete peníze ihned bez ručitele?
PublicDomainPictures / Pixabay

Stačí skutečně chvíle a vaše dosavadní úspory budou potřebovat trochu navýšit, pokud možno v co nejkratší možné době. V případě nepříjemných událostí, nebo při naskytnutí se výhodné koupě vám mohou pomoci půjčky. Nejspíše ihned poběžíte do banky a tam se zeptáte na podmínky. Nadšeně vše seženete, vyplníte, zaplatíte poplatek za posouzení vašeho úvěru a bude vám sděleno zamítnutí vaší žádosti.


Pokud nepochodíte ani u ostatních bankovních společností, máte možnost vyzkoušet nebankovní sektor, který zahrnuje řadu nebankovních společností. U většiny je skutečnou výhodou, že dostanete peníze ihned bez ručitele. Ručitelství je skutečně ošemetná záležitost a spoustu známých i příbuzných se vám odmítne zaručit, protože v případě vašeho nesplácení se s dluhy vezou také, což není nikomu příjemné.

Prakticky lze půjčky zařídit v malých i větších částkách – od jednoho tisíce korun až po milióny. Záleží na vašich potřebách, ale také na možnostech pravidelného splácení dle daných podmínek.

Další výhodou nebankovních půjček je například neplacení poplatků předem a nenahlížení do bankovních registrů dlužníků. Získat můžete dokonce peníze ihned přes SMS! Úplně postačí, když vyplníte online formulář na příslušných webových stránkách a po rychlém schvalovacím procesu vám peníze dorazí na účet. SMS půjčky jsou ve většině případů poskytovány jen v menších částkách, obecně do 10 000 Kč. Jde tedy o takovou nouzovku, například před výplatou, kdy jste špatně zvládli rodinný rozpočet.

Přečtěte si:  Půjčky ihned na účet

Určitě vás potěší extra rychlé jednání bez zbytečných dokumentů a zdlouhavého vyřizování. Jelikož se nemusí dokládat potvrzení o příjmu, může o půjčku požádat například i žena na mateřské dovolené a momentálně nezaměstnaný jedinec.