Půjčka do pár tisíc? Víme, kde vám ji poskytnou zcela zdarma

Může se to stát i vám – lednička se odporoučí do věčných lovišť, váš mazlíček se neobejde bez neodkladné operace, ztratíte peněženku s právě vybranou hotovostí… Situací, kdy je dobré mít v záloze tip na šikovnou a hlavně rychlou půjčku, je opravdu mnoho. A SOS Credit je přesně taková


Rychlá půjčka bez registru, mikropůjčka, rychlopůjčka – je jedno, jak podobnou službu nazvete. Ovšem jedna věc jí nechybí nikdy – flexibilita.

Umíte si představit, že půjdete do banky a vzápětí odejdete s požadovanou částkou? Bez toho, abyste s sebou tahali hory papírů a dalších nezbytností? Otevírací doba bank navíc s běžnou pracovní dobou příliš nekoresponduje a on-line řešení nejsou vždy právě uživatelsky přívětivá.

Jestliže už tyto zkušenosti máte, překvapí vás, jak je SOS Credit jiná.

Od prvního kliknutí až k samotné půjčce za pár minut

Stačí navštívit stránky SOSCredit.cz a zjistíte, že jednodušší už to ani být nemůže. Nejdříve si nastavíte výšku půjčky a délku splátky. K tomu vám poslouží dva jednoduché posuvníky, které stačí posunout do požadované pozice. Okamžitě tak zjistíte, kolik peněz si můžete půjčit a na jak dlouho.

Navíc pokud patříte mezi nové zákazníky, nebude vás vaše první seznámení se SOS Credit stát vůbec nic. Pro všechny, kteří se do podobných potíží dostali poprvé, je totiž připravena 100% sleva na půjčku, díky níž zaplatíte opravdu jen to, co jste si vypůjčili. V transparentní smlouvě se neskrývají žádné kličky ani „neviditelné“ poplatky.

SOS Credit půjčka je vhodná skoro pro každého

Nezáleží na tom, zda jste OSVČ nebo si stálý příjem zajišťujete pouze z brigád. Pokud si měsíčně vyděláte alespoň 13 000 Kč, máte vlastní internetové připojení a mobilní telefon, peníze si necháváte zasílat na svůj vlastní účet (nebo k němu máte alespoň dispoziční práva) a Půjčka do pár tisíc? Víme, kde vám ji poskytnou zcela zdarma mezi 21-60 lety, pak máte už skoro vyhráno. Rychlá a dostupná půjčka může udělat radost i vám. Stačí se proklikat Půjčka do pár tisíc? Víme, kde vám ji poskytnou zcela zdarma a doložit několik málo nezbytných náležitostí. Sem patří:

  • kopie OP,
  • druhý doklad totožnosti,
  • výpis z účtu za 3 měsíce.
Přečtěte si:  Nebankovní půjčky online jsou stále populárnější

Vše stačí naskenovat a vložit. Notářsky ověřené kopie apod. nejsou vůbec třeba. Žádost lze navíc podat kdykoli – 24 hodin denně každý den v týdnu. Odpověď bude rychlá a stručná. Do registrů nahlíží SOS Credit půjčka jen sporadicky, takže ani tady nemusíte mít obavy. Od schválení žádosti se pak vaše půjčka vydá na cestu na váš bankovní účet do 15 minut, leckdy ji tak obdržíte prakticky okamžitě.

Půjčit si tak můžete opravdu kdekoliv – v práci, na dovolené nebo prostě a jednoduše doma. Mějte po ruce vždy šikovnou finanční rezervu, která vám dokáže vytáhnout trn z paty. Navíc slevy na poplatky jsou připraveny i pro stálé zákazníky – načítají se automaticky při podání opakované žádosti. No řekněte, která jiná rychlopůjčka si svých svěřenců tak váží?