Money benefit – půjčka s lidskou tváří

Patříte-li k lidem, kteří si půjčují skutečně zodpovědně, jen tehdy, když to opravdu potřebují, jen tolik, kolik opravdu potřebují, jen tolik, kolik dokáží bez problémů zaplatit, je půjčka od Money benefit tím pravým produktem pro vás.


Jak postupovat pro získání půjčky od Money benefit

Na rozdíl od řady jiných nebankovních poskytovatelů půjček se Money benefit neukrývá za anonymní internetové stránky či telefonní čísla a nic neříkající kontaktní formuláře. Provozovatelé společnosti se k ní otevřeně hlásí a zveřejňují svá jména, telefonní čísla i emailové adresy. Očekávají stejnou otevřenost i od vás.

Přestože o půjčku lze požádat online, pro její vyřízení je nutná návštěva kanceláře společnosti v Hodoníně nebo telefonní kontakt, při kterém provozovatelé vyhodnotí vaši schopnost splácet. Není však zapotřebí předkládat potvrzení o zaměstnání či dokonce výši příjmů, Money benefit v této věci spoléhá na vaši pravdomluvnost. Pro vyřízení půjčky ve skutečnosti potřebujete jen svůj občanský průkaz.

Kolik, za kolik, atd…

Půjčit si od Money benefit můžete maximálně 5 000 Kč a stejně jako u nabídek na těchto stránkách , které obdržíte buďto hotově v kanceláři společnosti nebo na svůj bankovní účet, přičemž se z půjčené částky neplatí žádné úroky, půjčka je zpoplatněna fixní částkou 400 korun týdně.

Přečtěte si:  Když potřebujete půjčit - půjčka na auto

Půjčíte-li si u Money benefit opakovaně, čeká vás příjemné překvapení – již při druhé půjčce bude váš poplatek snížen na 350 korun. Z každého vybraného poplatku dává přitom společnost bokem 3 Kč a všechny tyto peníze na konci roku odesílá na účet kyjovské nemocnice hospitalizovaným dětem.

 

Money benefit – půjčka s lidskou tváří
geralt / Pixabay