Kreditní karta od Komerční banky


Kreditní karta od Komerční banky
jarmoluk / Pixabay


Pokud nemáte na účtu dostatečné množství peněz a momentálně byste potřebovali nějakou pořádnou finanční injekci, vyzkoušejte některou z kreditních karet Komerční banky. Díky kreditním kartám máte možnost platit v obchodech i uskutečňovat online platby.

Je pochopitelné, že kredit se rovná úvěru a bude vám naskakovat daná úroková sazba, která je momentálně vyšší než dvacet procent za rok. Komerční banka má pro vás variantu kreditní karty Visa Electron, embosovanou MasterCard a T-Mobile bonus kreditní kartu. Jedná se o mezinárodní karty, které vám umožní placení i v zahraničí. Díky kartě máte neustálý přístup ke svému úvěru.

Kreditka od Komerční banky nemá povinný běžný účet ve své bance – můžete ho mít tedy založený v jiné, roční poplatek za kartu je nulový, ale platí se měsíční poplatek za úvěrový účet dle aktuální sazby banky. Minimální splátka tvoří pět procent částky i s úroky. Na jeden účet se mohou vydat až dvě kreditní karty a bez zajištění získáte až šedesát tisíc korun. Pokud budete chtít, můžete využít bezúročného období, trvající až 45 dnů. Toto čerpání lze uplatnit pro bezhotovostní i hotovostní transakce.

Přečtěte si:  Prověřené nebankovní hypotéky

Bojíte se, že nebudete schopni splácet, když vás zastihne dlouhodobá nemoc, ztratíte zaměstnání, nebo zemřete a dluhy podědí příbuzní? Pro tento případ se uzavírá pojištění schopnosti splácet, jedná se o službu zdarma. Kreditní karta od Komerční banky vám navíc dává možnost si změnit PIN v libovolném bankomatu Komerční banky. S kreditkou máte peníze stále při sobě a zároveň v bezpečí! O kreditní kartu Komerční banky můžete zažádat přímo na pobočce,  nebo daleko pohodlnějí díky internetovému bankovnictví a telefonicky na bezplatné lince. Výhodné kreditní karty se vydávají i ve variantách pro studenty až do dvaceti tisíc korun.