Finská půjčka – zažádejte si o ni online nebo přes SMS

Finská půjčka
Broadmark / Pixabay

Žijete od výplaty k výplatě? Potřebujete nutně uhradit školní družinu, plavání nebo jednoduše nemáte na zaplacení nákupu pro rodinu? Nechcete se zbytečně zadlužovat a platit horentní úroky bankovním institucím? Stačila by vám půjčka ve výši 500 – 10000 Kč s minimálními úroky a bez poplatků? Menší finanční problémy by mohla vyřešit Finská půjčka, se kterou budete mít v peněžence vždy nějakou tu rezervu. O finskou půjčku lze zažádat prostřednictvím internetu nebo zasláním jedné SMS.


Nepleťte si klasickou půjčku s půjčkou finskou

Finská půjčka se od ostatních půjček liší v několika zásadních věcech. V první řadě je nutno podotknout, že se jedná o nebankovní půjčku, pro jejíž získání nemusíte dokazovat výši svých příjmů a překážkou není ani případný záznam v registru dlužníků.

S finskou půjčkou můžete čerpat úvěr v rozmezí od 500 Kč, do 10 000 Kč. Ale i tato částka je omezená. Při prvním čerpání si můžete půjčit maximálně 1000, podruhé se částka vyšplhá na 2000, potřetí si můžete půjčit tisíce tři. Při každé další půjčce již lze čerpat maximální částku. Doba splatnosti je u Finské půjčky stanovena maximálně na 30 dnů. Za každý den prodlení navíc musíte zaplatit 250 Kč. Vrácení půjčky v termínu je zde tedy opravdu na místě.

Přečtěte si:  Půjčky mohou být dostupné pro každého

Finská půjčka – jak zažádat?

Dostupnost nebankovních půjček je jednou z mnoha výhod. Nejen, že bude tento typ půjčky poskytnut téměř každému bez rozdílu, také možnosti, jak o půjčku zažádat jsou velmi rozmanité a jednoduché. Nejjednodušší způsob, jak o půjčku zažádat, je vyplnit poptávkový formulář na internetu nebo poslat SMS.

Půjčka přes SMS se vám bude hodit na nákupech nebo u lékaře. Její zprostředkování je snadné a velmi rychlé. Své peníze tedy můžete mít téměř okamžitě. Přestaňte počítat každou korunu! Udělejte si radost nějakou maličkostí a váš den bude o to krásnější.