Bankovní půjčky, které jsou opravdu populární

Oblíbené půjčky v bance? Tohle slovní spojení by možná v devadesátých letech minulého století snad nikdo nečekal, ale dnes to opravdu platí. Pokud chcete důkaz místo slibů, rozhodně se porozhlédněte v současné nabídce na trhu. Jednou z těch velmi atraktivních nabídek je třeba půjčka od České spořitelny, tak si ji pojďme trochu blíže představit.


Česká spořitelna má statisíce spokojených klientů

Spokojení klienti jsou ta nejlepší možná deviza, to rozhodně platí nejen ve světě bank či nebankovních společností, které poskytují úvěry. Co zajímavého nás může čekat například u České spořitelny?

  • Rozsah půjčky mezi 20 a 700 tisíci korunami. To znamená značnou variabilitu pro každého klienta. Navíc je doba splatnosti rozložitelná mezi jeden rok a deset let, tedy opravdu skvělý výběr.
  • Úroky začínají na hranici 6,9 procenta, což je v tuzemských podmínkách velice nízké číslo. Není něco podobného opravdu skvělé?
  • Možnost odkladu splátek až dvakrát ročně. Nenadálé situace si nevybírají, můžete i přijít o práci, to se nevyhne asi nikomu. Proč nebýt připraveni, když přijdou komplikace?
  • Snížení a zvýšení měsíčních splátek? Samozřejmě, to není žádný problém. Stačí se domluvit, dveře k jednání s Českou spořitelnou jsou otevřené všem klientům.
stevepb / Pixabay

Česká spořitelna rozhodně není jediným poskytovatelem podobných služeb. Pojďme si, proto blíže představit i některé další banky, jejichž nabídka vás možná osloví. Zajímavá je třeba MONETA Money bank půjčka. S ní si přijdete na 20 až 800 tisíc korun až na dobu deseti let. Úroky jsou samozřejmě vždy stanoveny zcela individuálně, ale začínají na hranici pouhých 6,8 procenta. Vyřízení je navíc kompletně zdarma, navíc nevydáte ani jedinou korunu. Expresní vyplacení finanční hotovosti je pak už jen taková třešinka na dortu skvělé nabídky, se kterou přichází MONETA Money bank.

Přečtěte si:  Grand půjčka vždy se zástavou nemovitosti

Do třetice tu je nabídka společnosti Cetelem. Právě Cetelem půjčka totiž umožní půjčit si až jeden milion korun, nejméně však dvacet tisíc. Doba splácení od půl roku až do osmi let. Úroky začínají těsně pod hranicí šesti procent, vyřízení půjčky je k dispozici zcela zdarma. Včasné splácení se vyplatí, odpuštění části úroků je určitě lákavé naprosto pro všechny. Půjčka je dnes prostě snadná věc!