Americká hypotéka

Americká hypotéka
AlexanderStein / Pixabay

Americká hypotéka je velmi oblíbená v USA a podle toho se odvodil i její název. Co si pod tímto pojmem můžete představit? Jedná se o neúčelový úvěr, který je nutné zajistit nemovitostí. Peníze následně použijete na cokoliv chcete.


Půjčka se zástavou nemovitosti
Čekat roky na potřebnou naspořenou částku není nikomu příjemné a raději volí opačnou variantu – mít a následně řešit splácení. Pokud si půjčíte můžete své dluhy vyrovnávat i několik let. Samozřejmě je nutné počítat i se stanoveným úrokem, který není mnohdy malý. Ale i tak se to může vyplatit.

Například sníte o novém autě, o zaplacení studia v zahraničí, chcete jet na exotickou dovolenou nebo rozjet svůj nápad v podnikání. Nebankovní americká hypotéka  se poskytuje s možností financování až do sedmdesáti procent zástavní hodnoty nemovitosti. Hypotéku můžete splácet až 25 let.

Peníze na cokoliv
Při podání žádosti nebude nikdo zkoumat účel půjčky. Můžete ji využít na vše, co vás napadne. Podmínkou pro poskytnutí je ručení nemovitostí a posléze můžete získat částku do 200 tisíc do pěti miliónů. Samozřejmě rozhoduje i bonita, tedy schopnost splácet. Americká hypotéka bez dokládání příjmů se poskytuje plnoletým osobám a zároveň nesmí být dlužníkovi v době splatnosti úvěru více jak 70 let. Jinak nejsou potřeba žádní ručitelé a nebudete platit ani žádný poplatek předem. K výhodám nesporně patří nižší úroková sazba a také delší doba splatnosti a tím menší splátky. Pokud získáte peníze navíc a budete chtít vložit mimořádnou splátku nebo celou hypotéku předčasně splatit, učiníte tak zcela bez sankcí.

Přečtěte si:  Půjčky ihned na účet

Americká hypotéka bez registru se vyřizuje velmi rychle a bez zbytečného papírování. Získanou částkou si můžete udělat radost, nebo vyřešíte dosavadní problémy s jinými půjčkami, zástavami a exekucemi. Ke každé žádosti se přistupuje individuálně.