Smart půjčka je opravdu chytrá

Smart půjčka je opravdu chytrá

Finanční společnost JET Money poskytuje známou smart půjčku po celém území České republiky a to již několik let. Za tu dobu si upevnila své postavení na trhu a je tak schopná poskytovat produkty, o které mají klienti největší zájem a to za podmínek co možná nejatraktivnějších.


Smart Corporation

Silná finanční skupina s existencí na českém trhu řadu let, pod kterou spadá i právě společnost JET Money s. r. o., působící u nás od roku 1993. Mnoho finančních odvětví, spojené pod jedna silná a stabilní křídla. Divize půjček nabízí jednoznačně nejzajímavější a současně i nejžádanější produkt a to smart půjčku, která je známá široké veřejnosti.

Smart půjčka je opravdu na cokoliv

Velkou výhodou smart půjčky je nejen to, že ji poskytuje stabilní společnost s minulostí, je tak důvěryhodná a nehrozí riziko podvodu, ale ti to, že je to půjčka bezúčelová. Není nutné uvádět, na co peníze žadatel potřebuje a proč si je půjčuje. Zde totiž mnoho klientů se nerado zpovídá o svých finančních těžkostech, a že finanční hotovost, o kterou žádá, potřebuje na provoz domácnosti spojeným i s výchovou dětí.

Přečtěte si:  Jak vybrat vhodnou nebankovní půjčku

Smart půjčka je dostupná i bez doložení příjmů

U smart půjčky neuvádí žadatel ani výši vlastního příjmu, ani zaměstnavatelem popřípadě zaměstnanecký poměr. Jedná se o interní informace o klientovi, se kterými však není potřeba při vyřizování smart půjčky pracovat a ani nejsou součástí žádosti, takže opět odpadá takové to klasické bankovní laserování klienta, což pro mnohé občany je přijatelnější.

Diskrétnost

Smart půjčka je oblíbená nejen díky dlouhodobé existenci na trhu a spolu s ní viditelné reklamní kampani, ale především proto, že si zakládá na diskrétním přístupu ke klientovi. Není potřeba uvádět mnoho údajů, pouze klasické vlastní iniciály žadatele, spolu s informacemi o půjčce a peníze vám jsou doručeny v co nejkratší možné době přímo domů, nebo na bankovní účet. Žádost se vyřizuje on-line, telefonicky či při osobním kontaktu.