Pojištění odpovědnosti zaměstnance rovná se klid v duši

Obavy z toho, že na pracovišti něco nedopatřením poškodíte a budete muset uhradit vzniklou škodu z vlastní kapsy, dokáže zažehnat kvalitní pojistka. V případě potřeby vás může doprovázet dokonce i na služebních cestách, existuje varianta, co je určená speciálně pro řidiče.

Krátká smlouva a velmi jednoduchá dohoda jsou samozřejmostí, stres strávený nad paragrafy a dlouhými větami nehrozí. Klid v duši, pomocná ruka v případě, když se něco bohužel příliš nepovede, i tak můžeme vnímat moderní pojištění. A už dávno neplatí, že je jen životní, cestovní a majetkové. Dnes existuje i pojistka speciálně pro zaměstnance.

Celosvětová územní platnost velkou výhodou

Smlouva je závazná, i když vykonáváte pracovní povinnosti někde na druhém konci světa. Nezáleží tedy vůbec na tom, kam vás zrovna nadřízený vypraví, pod pojistnou ochranou jste totiž vlastně úplně kdykoliv. Pojištění odpovědnosti za škody způsobené zaměstnavateli je velmi širokým pojmem. Existuje nejen ve variantě Standard, kde se konkrétní pracovní zařazení ani nemusí blíže specifikovat.

V nabídce nechybí ani tarif nazvaný jednoduše Řidič PLUS. Díky němu mohou být v naprostém klidu i ti, kdo mají služební vůz k dispozici například i pro rodinné výlety nebo nákupy. Navíc není nutné si podobnou smlouvu sjednávat z pozice jednotlivce. Připravena je i nabídka hromadné smlouvy, takže v rámci jednoho dokumentu je chráněn celý pracovní kolektiv.

Přečtěte si:  Malý průvodce sjednáním cestovního pojištění
Pojištění odpovědnosti zaměstnance rovná se klid v duši

Velmi nízká spoluúčast jistě potěší

Zaujala vás také podobná možnost pojistky? Bližší informace najdete tady, jednoduše a přehledně na jednom místě. Pokud je to v pojistné smlouvě uvedeno, spoluúčast je nanejvýš pětitisícová a samotný rozsah pojistné ochrany je velmi široký. Samozřejmě jsou zde i výluky, vztahují se hlavně na úmyslné škody a škody, které vznikly díky alkoholovému opojení.