Kreditní karta pro studenty

Kreditní karta pro studenty

Kreditní karta pro studentyNěkdy může nastat v životě každého z nás chvíle, kdy potřebujeme peníze ihned bez zbytečného zdržování, bez zbytečných procedur, bez zbytečných poplatků. Taková chvíle nastává často i v životech nejednoho studenta. Člověk může nastalou situaci buď vyřešit nějakou nebankovní nebo online půjčkou, nebo již mít z dřívějška sjednanou kreditní kartu, které právě v této chvíli využije.


ČSOB Kreditní karta Standard pro studenty

Studenti mají mnoho možností, kde si zařídit kreditní kartu. Jedním z mnoha poskytovatelů je i ČSOB, která nabízí studentům kartu MasterCard Standard pro studenty. Tuto kartu si mohou sjednat plně svéprávné osoby, studenti denního studia na vysoké nebo vyšší odborné škole nebo absolventi vysoké nebo vyšší odborné školy s diplomem, který je starý maximálně jeden rok a majitelé ČSOB Studentského konta.

Co přináší MasterCard Standard pro studenty?

Jelikož se jedná o kreditní kartu, mohou u ní studenti využít možnosti čerpání peněz do mínusu. Úvěrový limit je stanoven na 5 000 až 20 000 Kč, což může pokrýt větší výdaje například na začátku studia, kdy je zapotřebí koupit si skripta, učebnice, zaplatit koleje, či obědy v menze. Bezúročné období u této karty činí až 55 dní, je to tedy dostatečná doba pro opětovné získání financí pro splacení dluhu.

Přečtěte si:  Optimální půjčka nabízí možnost konsolidace od Komerční banky

Jaké jsou výhody Kreditní karty Standard pro studenty?

Výhod má tato karta ale ještě daleko víc! Její držitelé mohou navíc využít možnost pojistit si nákup proti poškození nebo krádeži až na dobu šesti měsíců, prodloužit si záruky u širokého sortimentu zboží o jeden rok, zdarma si vybrat hotovost na pokladnách nejrůznějších obchodníků a vytvořit si kartu s vlastním obrázkem. Dále mají studenti s touto kartou peníze neustále k dispozici, mohou využívat bezkontaktních plateb, což je v poslední době velice moderní a také provádět nejrůznější hotovostní i bezhotovostní operace, do kterých spadá splátka kreditní karty, výběry hotovosti nebo platby za služby a zboží České pošty, na více než třech tisících obchodních místech České pošty.