Půjčka Be

Soukromá půjčka od Be

Soukromá půjčka od společnosti Be poskytuje soukromý investor, který nepožaduje žádné poplatky předem a má velmi výhodnou úrokovou sazbu. Tyto půjčky se hodí téměř pro každého. Vzhledem k tomu, že poskytovatel nezkoumá registr dlužníků a nepožaduje potvrzení o výši příjmu, mohou si prostřednictvím společnosti Be půjčit například i důchodci, ženy na mateřské dovolené nebo živnostníci. Pro získání půjčky od společnosti Be nemusíte předkládat ani potvrzení o výši příjmu.


Podmínky pro získání půjčky

Žadatel o tuto půjčku musí mít trvalé bydliště na území České republiky, cizinci bez trvalého pobytu na půjčku nemají nárok. Další podmínkou je věk minimálně 19 let. Pro schválení půjčky se musíte prokázat dvěma platnými doklady totožnosti. Může to být například občanský průkaz a cestovní pas, řidičský průkaz, nebo rodný list.

Soukromá půjčka od Be
PublicDomainPictures / Pixabay

Žádost o půjčku se vyplňuje prostřednictvím online formuláře na webových stránkách poskytovatele. Do své žádosti uvedete kontaktní telefonní číslo, na které vám finanční poradce společnosti zatelefonuje a dohodne se s vámi na osobní schůzce. Vyřízení půjčky probíhá velmi rychle, finanční hotovost byste měli obdržet do 24 hodin po schválení. Jelikož poskytovatel je soukromým investorem, preferuje osobní přístup ke klientům.

Přečtěte si:  Získejte půjčky do 15000 bez registru

Splácení půjčky

U této půjčky se předem neplatí žádné poplatky za schválení půjčky ani za její poskytnutí. Splátky jsou dohodnuty ve smlouvě tak, aby vyhovovaly oběma stranám a klienti, kteří splácí řádně, přesně podle dohodnuté smlouvy, dostanou polovinu úroků zpět

Poskytovatel Be má u svých půjček velmi výhodnou úrokovou sazbu. Při předčasném splacení půjčky se neplatí žádné sankce ani poplatky za předčasné splacení. Půjčky jsou neúčelové, společnost Be nezkoumá, na co si klienti chtějí půjčit.