Rychlá půjčka je doménou nebankovních společností

Rychlá půjčka je doménou nebankovních společností
OpenClips / Pixabay

Pokud potřebujete mít opravdu velmi rychle peníze, nebývají většinou banky schopny vám vaše přání splnit. Pro tyto případy existuje řada rychlých půjček od nebankovních poskytovatelů. U nebankovních společností většinou nemusíte dokládat ani tolik dokumentů jako v bance a doba vyřizování se tak podstatně zkracuje. Jedna z těchto nebankovních půjček je u společnosti Homepůjčka.cz.


Způsob podaní žádosti

O tuto nebankovní půjčku je možno požádat online na stránkách této společnosti. Není nutno dokládat potvrzení o výši příjmu, nezkoumá se registr dlužníků. Po podání žádosti budete ve velice krátkém čase kontaktováni a budou vám sděleny veškeré podrobnosti, které se k vyřízení této půjčky vztahují.

Zajištění půjčky

Rychlá půjčka musí být zajištěna zástavním právem k nemovitosti. Je ovšem možno předem dostat zálohu na půjčku, v podstatě okamžitě, a to až do výše 20% požadované částky, která bude jištěna zástavou. Nemovitosti k účelu zajištění se myslí rodinný dům, stavební pozemek, rekreační objekt – chata, chalupa, komerční objekt.

Nemovitost musí mít dostatečnou hodnotu k poměru požadované výši půjčky. Pokud žadatel žádnou nemovitost nevlastní může rovněž ručit nemovitostí třetí osoby. K půjčce není potřeba mít žádného ručitele. Žadatel o rychlou půjčku musí mít minimálně 18 let a trvalé bydliště v České republice.

Přečtěte si:  Jednotlivé druhy exekucí

Výhody rychlé půjčky

Nespornou výhodou této půjčky je nenáročný proces vyřizování z pohodlí domova a rychlost s jakou vám mohou být peníze vyplaceny. Žádat o peníze můžete jak prostřednictvím počítače, tak telefonicky. Telefonická varianta je také velmi jednoduchá. Nadiktujete pracovníkovi požadované údaje, které přímo on vyplní do připraveného formuláře a o víc už se nemusíte starat.