Půjčky zdarma jsou realitou

Půjčky zdarma

Ještě jste o takové neslyšeli, ale rozhodně by se vám hodila? Určitě se mýlíte a také vy jste ji minimálně jednou, spíše víckrát, v životě využili! Ještě jste si nikdy neřekli kamarádovi o stovku, abyste si mohli zajít i den před výplatou na pivo? I tohle jsou půjčky zdarma.

Rodina a přátelé

Ano, mezi nejbližšími jsou přátelské půjčky spíše pravidlem než výjimkou, zejména jedná-li se o minimální částky nebo splacení víceméně obratem. Na konkrétních rodinách a přátelských vztazích pak záleží, zda je možno požádat své blízké i o vyšší částky a zda i potom bude takováto půjčka poskytnuta zcela zdarma.

Bývá však minimálně vhodné jakousi finanční satisfakci za poskytnutou pomoc nabídnout nebo se alespoň zeptat, zda náhodou není automaticky očekávána, abyste předešli nepříjemným situacím při splácení.

Půjčky zdarma mohou poskytnou i nebankovní poskytovatelé

Ale s půjčkami zdarma se setkáte i ve světě půjček „oficiálních“. Někteří nebankovní poskytovatelé půjček tuto lákavou nabídku podsouvají všem novým klientům – poprvé zdarma. Najde se bohužel i řada takových, kteří si půjčku vezmou jen proto, že to je prostě možné. Peníze utratí, po splacení půjčky nevyjdou do příští výplaty a jsou nuceni sáhnout po další půjčce, tentokrát už ovšem řádně zpoplatněné.

Pravdou je, že mimořádná finanční injekce se občas může hodit každému, ale vždy dobře zvažujte, zda je to tentokrát už opravdu onen nutný případ.

Půjčky zdarma od Click Creditu pro studenty

Až neuvěřitelně zní nabídka společnosti Click Credit pro všechny studenty vlastnící platný ISIC průkaz. Ale je to skutečně tak – mohou si opakovaně vypůjčit až 1 500 korun, a to zcela bez poplatků a úroků. Poprvé, podruhé a pokaždé.

Přečtěte si:  Konsolidace půjček Acema Credit
Půjčky zdarma jsou realitou
geralt / Pixabay