Půjčka už od 5 000 Kč od seriózní banky

Půjčit si u banky je vždy spojováno s větší seriózností a profesionalitou. Je tomu tak proto, že jsou mnohdy podepisovány neprůstřelné smlouvy, jsou stanoveny velice tvrdé a jednoznačné podmínky a ne každý člověk na bankovní půjčku dosáhne. Právě díky tomu jsou banky pro sjednání úvěru navštěvovány nejčastěji. Jenže co když potřebujete nízkou půjčku, kterou většinou banky neposkytují?


I v bance získáte nízkou a krátkodobou půjčku

To není úplně pravda! I v bance si dnes můžete sjednat nízkou a krátkodobou půjčku, která bude srovnatelná s jakoukoliv jinou z nebankovního subjektu. Takovou bankou, kterou na našem trhu s nízkými půjčkami najdete, je Air Bank, která poskytuje částky začínající už na 5 000 Kč. Avšak kromě nízké částky máte k dispozici úplně stejné podmínky jako u jakékoliv jiné její půjčky.

Máte tedy možnost volby doby splácení od půl roku až po 78 měsíců, výše měsíčních splátek, které se pohybují od 100 Kč až po 864 Kč, a pevně stanovené smluvní podmínky a ujednání.

Air Bank je velice seriózní bankou

Kromě však jisté serióznosti a profesionálního jednání získáte k půjčce od Air Bank navíc i řadu nepopiratelných výhod, které byste u soukromníka hledali jen stěží. Jedná se kupříkladu o odměnu za včasné splácení, která se vám i vaší peněžence bude velice líbit, nulové poplatky za vedení úvěrového účtu či za sjednávání půjčky, potvrzení nejvýhodnější půjčky na českém trhu a možnosti navolení podmínek půjčky přesně podle vlastních představ.

Přečtěte si:  Dostupnější půjčky jsou symbolem dnešní doby

Proto právě Air Bank tak válcuje soukromou konkurenci, která proti ní nemá prakticky žádné zbraně.