Konsolidace půjček Acema Credit

Konsolidace půjček je dobrá z toho důvodu, že se nemusíte zabývat několika půjčkami. Splácíte všechno najednou a tím nemůže dojít k tomu, že byste třeba na některou půjčku zapomněli. Výrazně ušetříte při měsíčních splátkách a tím získáte možnost pro případné uzavření další půjčky.


Výhody konsolidace půjček

Pokud nestiháte splácet své závazky, je konsolidace půjček výhodným řešením. Budete mít méně starostí, méně jednotlivých plateb a tím pádem také méně administrativy. Konsolidovaná půjčka od Acema Credit má menší úroky než v bance – již od 7,99% p.a. a splatnost svých půjček si s ní můžete prodloužit až na 20 let. S konsolidací půjček od Acema Credit tak můžete výrazně ušetřit na měsíční splátce.

Jak zažádat o konsolidaci půjček

O konsolidaci půjček můžete zažádat vyplněním online žádosti. Není zapotřebí výpis s registru dlužníků ani potvrzení o výši příjmu. Schválení proběhne během několika minut. Pokud nechcete či nemůžete žádat o konsolidaci online, je možné poslat e- mail, zanechat na sebe kontakt a uvést ideální dobu pro kontaktování. Společnost se Vám ozve zpět v době, kdy vám to bude vyhovovat.

Přečtěte si:  Úvěr se zástavou nemovitosti – Day to Day

Konsolidace půjček od 100 000 do 5 000 000 Kč

Konsolidaci půjček je potřeba zaručit nemovitostí. Na druhou stranu se však nepožadují doklady o výši příjmu ani se neprověřuje registr dlužníků. Zdarma vám bude poskytnuta i profesionální kalkulace. Nenarazíte na žádné skryté poplatky ani poplatky předem.

Rada pro čtenáře: Najděte si alternativu ke konsolidaci půjček ručené nemovitostí.

Finanční poradce s vámi projde celou smlouvu a všechno vám podrobně vysvětlí. Profesionální přístup a vstřícné jednání je jedním z hlavních cílů společnosti Acema Credit.

 

Konsolidace půjček Acema Credit
geralt / Pixabay