Fio banka nabízí výběr z bankomatů zdarma


výběr z bankomatů zcela zdarma
jarmoluk / Pixabay

Známe to všichni – peněženka zeje prázdnotou a naší poslední záchranou je nejbližší bankomat. Jaké nepříjemné překvapení nás však čeká na konci měsíce, kdy přijde vyúčtování informující nás o jednotlivých výběrech a s nimi spojených poplatcích? Ačkoliv se to nemusí na první pohled zdát, korunové poplatky za výběr z bankomatů z vlastní nebo cizí banky mohou ve finále tvořit nezanedbatelnou část celkových poplatků. Jak tuto skutečnost změnit? Řešení přináší FIO banka.

Výběr z bankomatů zdarma

FIO banka nabízí výhody, které oceníte zvláště tehdy, pokud často vybíráte finanční prostředky z bankomatů. S FIO bankou totiž získáte výběr z bankomatů zdarma (pouze bankomaty FIO banky). Bankomaty jsou umístěny na frekventovaných místech po celé České republice. Další výhodou je také výběr z bankomatů cizích bank, který můžete učinit celkem pětkrát. Za další výběry již platíte. Pokud však učiníte výběr, jehož hodnota bude dosahovat alespoň 4 tisíc, máte tento výběr taktéž zcela ZDARMA!

Věděli jste, že existuje mapa bankomatů v České republice? Klikněte zde.

FIO banka nabízí spoustu dalších výhod

Že účet u této banky ještě nemáte? To byste měli tuto skutečnost co nejdříve změnit! Proč platit nesmyslné poplatky, výběry z bankomatů nebo založení osobního účtu? FIO banka si nic z výše uvedeného neúčtuje. Fio účet zdarma může mít každý, kdo dosáhne plnoletosti. Zároveň tak můžete čerpat řadu dalších výhod – vedení internetového bankovnictví je zcela zdarma, také za příchozí a odchozí platby nic neplatíte, zdarma máte také trvalé příkazy nebo vydání platební karty a aby toho nebylo málo, bezplatný je také vklad nebo výběr finančních prostředků na pobočce banky.

Přečtěte si:  Úvěr se zástavou nemovitosti – Day to Day

Neplaťte zbytečně více, než ve skutečnosti musíte

Jednotlivé banky získávají ze svých zákazníků až několika miliard ročně. Proč živit bankovní domy, když existují instituce, které nemyslí pouze na své vlastní dobro, ale především na dobro svých klientů?