Česká Spořitelna nabízí úvěr na 500 000 Kč

Česká Spořitelna nabízí úvěr na 500 000 Kč
PublicDomainPictures / Pixabay

Nákup vánočních dárků, koupě zeleného stromku i výběr toho největšího kapra, jehož váha se samozřejmě promítne kde jinde, než v ceně -to je pouze zlomek nákladů, které nás v současné době tíží. Není se proto čemu divit, že naše peněženky i bankovní konta zejí prázdnotou.


Co když přijde nečekaná situace, která bude vyžadovat operativní řešení finančního rázu? Na koho se obrátit s žádostí o pomoc? Nechcete-li žádat o peníze rodinu nebo přátelé, oslovte bankovní instituce, které zvláště před Vánoci poskytují zajímavé akce a půjčky dostupné téměř každému bez rozdílu.

Česká spořitelna a její úvěr na 500 000 Kč

Jedním z největších bankovních domů v České republice je bezpochyby Česká spořitelna. Ta si pro své klienty připravila speciální úvěr od České spořitelny, se kterým můžete čerpat finanční prostředky až ve výši 500 000 Kč. To vše bez ručitele nebo zástavy! Společně se žádostí o úvěr doložíte pouze potvrzení o svých příjmech. Pokud chcete čerpat úvěr vyšší, než výše uvedených 500 000 Kč, musíte se prokázat také způsobilou zástavou.

U České spořitelny si můžete půjčit minimálně 100 000 Kč, horní hranice však není nijak limitována. Co se týče splatnosti – ta se pohybuje v rámci od jednoho měsíce, až po 72 měsíců, během kterých by vám splácení vypůjčených peněz nemělo dělat problémy. Úvěr na 500 000 Kč je bezúčelový, nemusíte tedy bance prokazovat, na co chcete finanční prostředky použít.

Přečtěte si:  Bankovní vs. nebankovní půjčky: víte, kdy se vám mohou hodit?

Jak je to s poplatky a úroky?

Česká spořitelna si účtuje poplatek za schválení půjčky, který se však pohybuje v rozmezí od 0,8 – 1%. Jen těžko byste hledali bankovní instituci, která si takovýto poplatek neúčtuje. Minimální úroková sazba u této půjčky činí 6,25 %. Měsíčně také zaplatíte 59 Kč za vedení půjčky. A to je již z poplatků úplně vše. O půjčku může zažádat každý, kdo dovršil hranici 18 let věku.